Doručenie v rámci Slovenska od 0,99€ a pri objednávkach od 49€ ZADARMO!

O nás

“Veríme v krásu jednoduchosti. Aby sa tvoja každodenná rutina stala radostným rituálom, ktorý osloví tvoje zmysly.”

makro pohlad na cerveny pomaranc

Prírodné suroviny

Sila prírody tvorí základ našej filozofie krásy. Veríme, že príroda nám poskytuje všetko, čo potrebujeme na to, aby sme sa cítili zdravo a krásne. Čistota a súlad jednotlivých surovín je základom nášho konceptu kozmetiky, ktorý využíva to najlepšie, čo príroda ponúka.

 

Náš záväzok k udržateľnosti je súčasťou každého aspektu nášho výrobného procesu. Snažíme sa čo najviac minimalizovať našu uhlíkovú stopu a práve preto uprednostňujeme lokálnych dodávateľov, ktorí nám umožňujú dodať suroviny v ekologických obaloch. Na rovnakej filozofii stoja aj naše vlastné obaly, ktoré sú z recyklovateľných materiálov.

obaly a obalovy material

Šetrnosť k planéte

 

les so stromami a cestickou

Zníženie environmentálnej stopy

Uvedomujeme si však, že aj napriek našej snahe má produkcia a spotreba kozmetických výrobkov dopad na životné prostredie. Preto sme sa rozhodli v rámci našich ďalších aktivít vrátiť kúsok prírody naspäť, a podporiť tým biodiverzitu a zvýšenie zelených plôch výsadbou stromov.

 

Čistota, jednoduchosť a šetrnosť k životnému prostrediu sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho zámeru. A práve vďaka tomuto ucelenému konceptu vzniklo LEONIE, s víziou jedinečnej kozmetiky bez hľadania kompromisov.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz