Doručenie v rámci Slovenska od 0,99€ a pri objednávkach od 49€ ZADARMO!

FAQ

Dúfame, že tu nájdeš potrebnú odpoveď, ale ak stále nemôžeš nájsť odpoveď na svoju otázku, môžeš nám napísať na info@leonie.sk.

 

Informácie o produktoch

Kde sa vaše výrobky vyrábajú?

Všetky naše výrobky sa vyrábajú a balia na Slovensku.

Testujete na zvieratách?

Nie, naše výrobky ani ich zložky nie sú testované na zvieratách v súlade s nariadením (ES) č. 1223/2009.

Sú vaše výrobky vegánske?

Áno, všetky naše výrobky sú vegánske! Žiadny z našich výrobkov neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Obsahujú výrobky alergény?

Niektoré naše výrobky obsahujú alergény, preto je dôležite si pozrieť zoznam zložiek a vykonať test citlivosti. Zoznam zložiek každého výrobku nájdeš na stránke výrobku.

Ako vykonať test citlivosti?

Vnútorná strana pokožky zápästia je najúčinnejšia oblasť, na ktorej sa vykonáva test citlivosti. Jednoducho nanes výrobok na túto oblasť a ak sa objaví akékoľvek podráždenie, okamžite výrobok odstráň teplou vodou.

Čo ak mám na výrobok alergickú reakciu?

Ak si vykonal/a test citlivosti a vyskytla sa u teba alergická reakcia, výrobok v žiadnom prípade nepoužívaj a okamžite sa poraď so svojím lekárom.

Môžem používať vaše produkty, ak som tehotná alebo dojčím?

Väčšina našich výrobkov obsahuje esenciálne oleje, ktoré nie sú vhodné počas tehotenstva alebo dojčenia. Mysleli sme aj na teba a preto pri niektorých produktoch nájdeš verziu "Naked" alebo "Pure", ktoré neobsahujú esenciálne oleje.

Viem si užiť šumivú bombu aj keď nemám vaňu?

Šumivú bombu si môžeš užiť aj pri použití na kúpeľ nôh. Napusti lavór a šupni ju tam. Skvelý spôsob ako ukončiť dlhý deň na nohách.

Zanechá šumivá bomba škvrny na vani?

Pri formulácii šumivej bomby sme postupovali starostlivo, aby sme ti mohli poskytnúť bombu do kúpeľa, ktorá ti nádherne zafarbí vodu, ale nie vaňu. Po kúpeli však vaňu dôkladne opláchni.

Ako môžem použiť soľ do kúpeľa?

Používanie soli do kúpeľa vo vani je najlepší spôsob, ako zažiť najviac výhod z jej používania. Kúpeľ by mal byť teplý, ale nie veľmi horúci. Kúpeľovú soľ pridávaj, kým voda tečie, aby sa ľahšie rozpustila.

Ako použiť soľ do kúpeľa aj keď nemám vaňu?

Môžeš si tiež pripraviť kúpeľ nôh s kúpeľovou soľou. Namoč si nohy a uvoľni sa. Soľ do kúpeľa ti zjemní pokožku nôh.

 

Moja objednávka

Kam doručujete objednávky?

Doručujeme na Slovensko a do celej Európskej únie. Úplný zoznam krajín a ceny dopravy nájdeš v sekcii Doprava a platba.

Ako zistím, či ste dostali moju objednávku?

Po dokončení objednávky Ti pošleme e-mail s potvrdením objednávky. Ak od nás po zadaní objednávky neobdržíš žiadny e-mail, skontroluj si priečinok so spamom. Ak Ti žiaden e-mail neprišiel tak nás určite kontaktuj na info@leonie.sk.

Zadal som nesprávny e-mail v objednávke.

Ak si zadal nesprávny e-mail v objednávke, tak nás určite ihneď kontaktuj na info@leonie.sk a my ho upravíme, aby si vedel prijímať info o zmene stavu objednávky.

Viem sledovať stav objednávky?

Stav objednávky vieš sledovať po prihlásení sa do svojho účtu. Počas celého procesu od objednávky až po doručenie Ti pošleme aj informačné e-maily.

Ako sa dá sledovať, kde sa nachádza môj balík?

Balík vieš sledovať priamo u dopravcu, ktorého si zvolíš. E-mail s číslom a odkazom pre sledovanie balíka Ti pošleme hneď ako balík odovzdáme dopravcovi.

Môžem zmeniť svoju objednávku po jej odoslaní?

Po odoslaní objednávky ju zvyčajne začneme okamžite spracovávať. V súčasnosti teda nie je možné urobiť zmenu v objednávke.

V akom obale mi príde objednávka?

Produkty balíme do kartónových krabíc, ktoré môžeš znovu použiť alebo recyklovať. Ako výplň na ochranu pred poškodením využívame 100% biologicky rozložiteľné Flo-Pak Bio výplne. U nás nenájdeš žiadnu bublinkovú fóliu. Následne je balík uzavretý hnedou papierovou páskou.

 

FAQ ostatné

Môžem sa stať maloobchodným predajcom vašich výrobkov?

Sme veľmi radi, že sa Ti naše výrobky páčia a máš záujem stať sa maloobchodným predajcom. Prosím, kontaktuj nás na info@leonie.sk a my sa Ti ozveme naspäť.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz