Doručenie v rámci Slovenska od 0,99€ a pri objednávkach od 49€ ZADARMO!

Rastlinný keratín

INCI: Hydrolyzed Corn Protein & Hydrolyzed Wheat Protein & Hydrolyzed Soy Protein & Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

rozliaty rastlinný keratín

Rastlinný keratín je rastlinnou alternatívou živočíšneho keratínu. Prírodný komplex hydrolyzovaných proteínov pochádzajúcich z kukurice, pšenice a sójových bôbov zanecháva vlasy hydratované a zdravé.

Zvyšuje elasticitu a ošetruje rozštiepené konce vlasov. Jeho štruktúra je podobná štruktúre ľudských vlasov, preto je taký účinný pri ich vyživovaní a posilňovaní. Na rozdiel od syntetických zložiek v starostlivosti o vlasy, ktoré môžu spôsobiť poškodenie a lámanie, rastlinné proteíny sú šetrné a predstavujú prirodzený spôsob starostlivosti o vlasy. V LEONIE ho používame v tuhých šampónoch Balanced a Revived.

Aké sú vlastnosti a benefity rastlinného proteínu?

Posilňujú vlasy: Rastlinné proteíny prenikajú do vlasového vlákna, posilňujú ho, znižujú lámavosť a štiepenie končekov.

Chránia vlasy: Rastlinné proteíny vytvárajú ochrannú bariéru okolo každého vlasového vlákna a chránia ho pred poškodením vplyvom prostredia a tepelnými stylingovými nástrojmi.

Obnovujú pružnosť vlasov: Namáhané vlasy sa môžu stať krehkými a stratiť svoju pružnosť. Rastlinné proteíny pomáhajú obnoviť pružnosť vlasov a zanechávajú ich zdravé a odolnejšie.

Zvyšujú lesk vlasov: Rastlinné proteíny vyhladzujú vlasovú kutikulu, vďaka čomu sú vlasy lesklejšie a žiarivejšie.

 

Rastlinný keratín nájdeš v nasledujúcich produktoch LEONIE

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz